Galadegustace vín společnosti Alifea 2017

V úterý 19. září od 18 hodin proběhne v hotelu NH Prague City Galadegustace vín společnosti Alifea. Těšit se můžete na vyvážený průřez portfolia zahrnující téměř stovku vynikajících vín z Francie, Itálie, Španělska, Německa, Rakouska a dalších zemí včetně vín z Nového světa. Chybět nebudou ani šumivá vína z Champagne a silná burgundská sekce.

Na co se můžete těšit?

Určitě na burgundské skvosty od Domaine Taupent-Merme, Francoise Jouarda, Luciena Boillota, Jacquese Cacheux, Domaine Bohrmann nebo Domaine Soufrandise, Champagne Jeana Dumangina, silnou scénu z Rhony a Loiry, špičkové Alsasko včetně Grand Cru i krásná vína z Bordeaux.

Silná bude rovněž Itálie zastoupená piemontskými vinařstvími Parusso, Mauro Molino a Gigi Bianco, toskánskými mistry z Cupano, Casanova di Neri, Boscarelli, Piaggia nebo Castellare di Castellina a sekce z Veneta v čele s Carlo Ferragu’ a Terre di Leone.

Hodně zábavná bude i část Nového světa, kde bych rád vypíchnul vína z vinařství Audrey Wilkinson z Hunter Valley v Austrálii a The Four Graces z Oregonu. Těšit se můžete i na spoustu novinek…

Kdy a kde

V úterý 19. září 2017 od 18 hodin v hotelu NH Prague City, Mozartova 261/1 v Praze

Kompletní program

Seznam prezentovaných vín je přímo na stránkách Alifea.

Vstupenky

Cena vstupenky je 1 000 Kč, při nákupu v e-shopu 900 Kč.

Autor článku: PLI